CONFIDO TERVISELAHENDUS

Terviklik Terviselahendus sinu ettevõtte töötajatele

Iga ettevõte on täpselt nii terve, kui terved on tema töötajad. Confido Terviselahendus on tervikteenus, mis keskendub nii ettevõtte kui ka töötaja vajadustele. Tagame tervisekindlustusega Sinu ettevõtte töötajale ennetavad tervisekontrollid ja ravi ning seda Eesti parimates erameditsiiniasutustes tipparstide ja -spetsialistide käe all.

Selle kõrvale oleme loonud mitmekeelse klienditoe, iseteeninduskeskkonna, laialdase partnervõrgustiku ning kiire ja mugava kahjukäsitluse.

Vaata lähemalt

Miks valida oma töötajatele Confido Terviselahendus?

See on investeering töötajasse

Confido Terviselahendus aitab tervisemured kiirelt avastada ja lahendada. Tervisekindlustus hüvitab erameditsiiniasutuste teenused ning võimaldab kohest arstiabi kättesaadavust kaugvastuvõtu teel.

Peame oluliseks, et töötajale oleks tagatud meiepoolne klienditugi, kindlustuskatvuse eelnõustamine, kiire ning mugav kahjukäsitlus ja murevaba arveldamine.

See on investeering ettevõttele

Confido Terviselahendus on maksuvaba hüve, mille eesmärk on anda panus tervemasse ning pühendunumasse töötajasse.

Tervisekindlustuse olemasolu on ettevõtte jaoks tugev  eelis värbamisel ja tööandjast positiivse kuvandi kujundamisel.

Sinu ettevõtte on turvaliselt hoitud

Confido Terviselahendus on esimene terviklik terviselahendus Eesti ettevõtetele. Peame oluliseks, et nii ettevõtte kui ka töötaja jaoks oleks kindlustusega seotud toimingud võimalikult kiired ja lihtsad.

Oleme loonud iseteenindusportaali nii ettevõtte kui ka töötaja jaoks, laialdase partnervõrgustiku ning igale ettevõttele personaalse kontaktisiku olemasolu.

Ambulatoorne ravi

Hüvitame üld-, pere- ja eriarsti vastuvõtutasu, sealhulgas kaugkonsultatsiooni tasu ning arsti suunamise alusel analüüside, uuringute, raviprotseduuride kulud.

Loe lähemalt

Haiglaravi

Hüvitame haiglaravi kulud seoses operatsiooni ja haiglas viibimisega.

Loe lähemalt

Ennetav tervisekontroll

Hüvitame tervishoiuteenuste tasud, mille jaoks puudub meditsiiniline näidustus ning mis osutatakse kindlustatu soovil ja valikul tema tervise kontrollimiseks või haiguste ennetamiseks, sealhulgas ka kulud optikale ja vaktsineerimisele.

Loe lähemalt

Vaimne tervis

Hüvitame psühholoogi, psühhoterapeudi, psühhiaatri ning vaimse tervise õe visiidi- ja konsultatsioonitasud, samuti arsti suunamisel vaimse tervise uuringute kulud.

Loe lähemalt

Hambaravi

Hüvitame arsti visiidi- ja konsultatsioonitasu, süühügienisti teenused, kirurgilised hambaraviteenused ning proteesimise, kroonimise ja implantaatidega seotud teenused.

Loe lähemalt

Ambulatoorne taastusravi

Hüvitame füsioteraapia, ravimassaaži, manuaalteraapia, kiropraktiku ning logopeedi teenustega seotud kulud.

Loe lähemalt

Eridiagnostika

Hüvitame MRT, ultraheli, röntgeni, kompuutertomograafia ning teised eridiagnostilised uuringud.

Loe lähemalt

Õnnetusjuhtum

Maksame ühekordset hüvitist kui õnnetusjuhtumi tagajärjel saadud vigastuse tõttu tekib kindlustatul ühe aasta jooksul püsiv puue.

Loe lähemalt

Kriitilised haigused

Maksame kriitilise haiguse tuvastamisel ühekordset hüvitist ja hüvitame kriitilise haiguse ravimise kulud.

Loe lähemalt

Lähedase liitmine

Lisaks enda kindlustamisele on sul võimalik liita ka oma lähedased. Lähedasteks isikuteks loetakse vanemaid, lapsi ja elukaaslast või abikaasat.

Loe lähemalt

Jäta meile oma kontakt

Confido Terviselahendusega seotud küsimuste korral või pakkumise saamiseks kirjuta meile kindlustus@confido.ee


    Warning: foreach() argument must be of type array|object, string given in /data01/virt108220/domeenid/www.terviselahendus.ee/htdocs/wp-content/themes/Bonamore/front-page.php on line 61

    Meie klientide tagasiside