Hambaravi nüüd Confidos

09.05.2024

Confido avab oma esimese hambakliiniku 13. mail Tallinnas Veerenni kvartalis. Confido Hambakliiniku meeskonda kuuluvad nii andekad noored arstid kui ka kogenud erialaspetsialistid, kes hakkavad pakkuma klientidele terviklikku lähenemist alates ennetusest kuni keerukamate protseduurideni välja. “Kuna hammaste tervis on väga oluline osa patsiendi üldtervisest, siis vajadusel kaasame raviprotsessi Confido eriarste, et patsient saaks jätkata oma terviseteekonda samas asukohas,“ selgitab Confido Hambakliiniku juht ja hambaarst dr Natalja Mozessova.

Confido Hambakliinikus võetakse kasutusele uusim hambaravitehnika ja diagnostikavõimalused. Teenuste valik on koostatud selliselt, et kõik hammaste tervisega seonduv oleks võimalik kätte saada ühest asukohast. Lisaks klassikalisele hambaravile pakutakse igemeravi ja juureravi mikroskoobiga ning lähitulevikus ka erakorralist ja narkoosis hambaravi. „Suurt rõhku pöörame ka ennetusele ja oleme investeerinud parimasse tehnikasse. Näiteks hambakivi eemaldamiseks kasutame Šveitsis välja töötatud EMS-seadmeid, mis võimaldavad väheabrasiivse pulbri kasutamist ning tagavad kiire, valutu ja tõhusa protseduuri,“ lisas dr Mozessova.

Hambaravi kindlustuskaitse

Confido Terviselahenduse hambaravi kindlustuskaitse raames hüvitatakse arsti visiidi- ja konsultatsioonitasu, sealhulgas raviskeemi koostamise tasu, suuhügieenitoimingud, ambulatoorsed kirurgilised hambaraviteenused ning proteesimise, kroonimise ja implantaatidega seotud kulud.

Confido kliinikutes või Terviselahenduse koostööpartnerite juures osutatavatele teenustele pakume murevaba arveldamist. See tähendab, et kindlustatu tasub vaid omavastutuse või hüvitislimiidi ületuse eest kas kliinikus kohapeal või arve alusel ning ülejäänud arveldused tehakse tema eest. Täiendavat kahjuavaldust esitama sellisel juhul ei pea.

Murevabaks arveldamiseks palume Confidos pakutavate meditsiiniteenuste broneerimiseks helistada numbrile 1330, saata päring aadressile kindlustus@confido.ee, mainides Confido Terviselahenduse olemasolu või broneerides aeg Confido broneerimissüsteemis.