LHV Kindlustus toob koostöös Confidoga turule uudse tervisekindlustuse

06.10.2022

LHV Kindlustus ja Confido ühendasid jõud, et tuua turule uudne tööandjatele mõeldud tervisekindlustuse lahendus, mis lisaks laiale meditsiinilisele toele katab ka kriitiliste haiguste ja õnnetusjuhtumist tekkiva puude riske.

Confido Terviselahendus on tervikteenus, mis hõlmab endas parimate arstide ja spetsialiste teadmisi, moodsat uuringu- ja ravitehnoloogiat, patsiendi navigeerimist meditsiinisüsteemis ning tervisekindlustust, edastab pressiteade. Lisaks Confido enda teenustele kuulub lahendusse lai partnerite võrgustik, millesse kuuluvad riiklikud haiglad, hambaravikliinikud ja paljud muud terviseteenuste osutajad üle kogu Eesti.

Confido Terviselahenduse ja kindlustuse valdkonna juht Mihkel Luigas selgitas, et uue partneri valikul mängis rolli ühine visioon nii tervishoiu kui ka kindlustuse vallas. „Kõige olulisem on, et kaks kodumaist ettevõtet, Confido ja LHV on koos loonud Eesti ettevõtjatele uue võimaluse investeerida enda töötajate tervisesse ja heaolusse,” rõhutas Luigas.

Confido Terviselahendus eristub turul seni pakutavatest võimaluse poolest kindlustada oma töötajad kriitiliste haiguste ja õnnetusjuhtumist tekkinud püsiva puude tagajärgede vastu. See on Eesti turul uudne lähenemine, millega võimaldame tööandjal lisaks tavapärasele terviseedendamisele pakkuda oma töötajatele ka kindlustunnet raskemate ja tõsisemate terviseprobleemide korral,“ ütles LHV Kindlustuse juhatuse liige Tarmo Koll.

Alates oktoobrist on Confido Terviselahenduse kindlustuspakkujaks LHV Kindlustus. Terviselahendust kasutab juba üle 14 000 inimese, kelle varem sõlmitud lepingud kehtivad edasi muutusteta.

Pressiteade ilmus 6. oktoober 2022, Finantsuudised.ee